بهترین نرم افزارهای اندروید برای سال ۲۰۱۷(ادامه)

در پست های قبلی به معرفی چند برنامه برتر اندروید در حوزه های پیام رسانی، انتقال فایل ، مسیریابی ، آب و هوا شناسی و صفحه کلید برای سال ۲۰۱۷ پرداختیم، در این پست نیز شما را با چند تا از بهترین برنامه های اندرویدی در حوزه های دیگر آشنا می کنیم.

بهترین برنامه ویرایش عکس در اندروید

PhotoDirector

PhotoDirector یک مجموعه کامل است و هر چیزی که شما برای ویرایش عکس احتیاج دارید در خود دارد. مجموعه ای از ابزار ساده مانند نوشتن یک متن ساده و فیلتر های مختلف گرفته تا ابزارهای پیچیده مانند HSL که به شما کمک می کند تا شدت نور و طیف رنگ خود را تغییر دهید در این برنامه گرد آمده اند. این برنامه توسط شرکت CyberLink که یک شرکت تایوانی متخصص در حوزه نرم افزارهای چندرسانه ای است تولید شده و توسعه یافته است. در هر صورت این برنامه برای همه از تازه کارها گرفته تا حرفه ای ها قابلیت های بسیار جالب و جذابی دارد.

photodirector

بهترین برنامه های پخش و دانلود آهنگ و تماشای فیلم و تلویزیون

Hulu 

Hulu یک برنامه عالی برای دیدن فیلم و تلویزیون در اندروید است، این برنامه یک سرویس رایگان است و به تبلیغات متکی است. برای دسترسی به تمام محتوا ها احتیاج به پرداخت هزینه اشتراک دارید، ولی به صورت رایگان هم طیف وسیعی از محتواها را در اختیار دارید. این برنامه فعلا به صورت محدود در ایالات متحده در دسترس است و بزودی امکان استفاده از آن در بقیه نقاط جهان هم فراهم می شود.

hulu

Google Play Music

در حال حاضر Google Play Music بهترین و رایج ترین برنامه رایگان برای دانلود موسیقی است که در اختیار ماست، هر چند که برنامه های بسیاری برای دانلود آهنگ در Play Store وجود دارند، اما اکثر آنها با مشکل کپی رایت مواجه اند و پس از مدتی از دسترسی خارج می شوند. Google Play Music یک دسترسی کاملا مناسب و مطمئن و دائمی را برای شما فراهم می کند که لیست آثار آن هم دائما در حال تغییر و بروز شدن است.

Google Play Music

Poweramp

با وجود پخش کننده های موسیقی فوق العاده قوی ای که گوشی های هوشمند در اختیار دارند، دیگر واکمن ها و iPod ها از رده خارج محسوب می شوند. در حالی که کیفیت برنامه های پخش موسیقی که به صورت پیشفرض بر روی گوشی های هوشمند نصب هستند مناسب است، ولی اگر شما بخواهید صدای موسیقی درحال پخش را بم کنید و یا سایر جنبه های موسیقیایی را تغییر بدهید به یک برنامه مناسب احتیاج دارید. Poweramp یکی از بهترین برنامه های پخش موسیقی در اندروید است و شما با داشتن این برنامه کوهی از امکانات را برای پخش موسیقی و انجام تنظیمات مختلف در اختیار دارید.

poweramp

(Visited 882 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.