• صفحه نخست
  • >
  • موبایل
  • >
  • بهترین برنامه های دوربین برای اندروید: ۸ ابزار برای اینکه عکس های خود را بهتر کنید

بهترین برنامه های دوربین برای اندروید: ۸ ابزار برای اینکه عکس های خود را بهتر کنید

در حالی که دوربین های گوشی های هوشمند در سالهای اخیر خیلی بهتر شده اند، شما می توانید با افزایش مهارت عکاسی در خودتان، آثار خیره کننده ای خلق کنید. اما گاهی اوقات برای استفاده بهتر از دوربین دستگاه اندرویدی خود بهتر است از برنامه های مربوط به عکاسی هم استفاده کنید. ما ۸ تا از بهترین این برنامه ها را به شما معرفی خواهیم کرد، ولی در حال حاضر در این پست به معرفی ۳ تا از این برنامه ها می پردازیم.

ProShot

اگر چه رابط کاربری این نرم افزار برای یادگیری راهبری آن قدری کوچک است، اما مملو از ویژگی ها و ابزارهای مفید برای تولید عکسهای فوق العاده است. این نرم افزار دو نوع سطح از صفحه نمایش در اختیار شما قرار می دهد تا شما از کیفیت عکسی که می گیرید مطمئن باشید، کنترل ISO نیز وجود دارد. با داشتن این برنامه؛ تنظیم حالت، فوکوس ، تنظیم روشنایی ، ساخت مجموعه عکس و سرعت مناسب برای گرفتن عکس در اختیار شماست. با این برنامه شاید بهترین مجموعه را در اختیار نداشته باشید، اما مطمئنا یک برنامه قدرتمند که برخی از ویژگی های بصری را در اختیار شما قرار می دهد را دارید. زوم انگشتی کاملا دقیق ، گزینه سرگرم کننده نقاشی بر روی عکس ها از جمله این ویژگی های بصری است که در خدمت شماست. این نرم افزار حتی فیلمبرداری ۴k را نیز در اختیار شما قرار می دهد، اگر گوشی شما از سخت افزار مناسب برخوردار باشد. اگر چه نسخه ی رایگان این برنامه را به صورت موقتی می توانید از اینجا دانلود کرده و استفاده کنید، اما برای بهره مندی از تمام ویژگی های این برنامه باید ۵ دلاری بپردازید.

ProShot

Camera FV-5

FV-5 نیز دارای پوشش شبکه ، نمودار هیستوگرام و قابلیت های مشابه می باشد، اما این امکانات در منو بصورت نامتوازن جاگذاری شده و بنابراین استفاده از آنها در حالت کنترل دستی نسبت به نرم افزارهای دیگر قدری سخت تر است. شما کنترل دستی کامل از طریق ISO مانند اندازه گیری نور، فوکوس، میزان روشنایی و قابلیت هایی از این دست را خواهید داشت. همچنین قابلیت دیگری در این نرم افزار وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا یک عکس را در چندین حالت مختلف قرار دهید و عکسی که مورد پسند شماست را خیلی سریع انتخاب کنید. این برنامه از ProShot ارزان تر است و با توجه به این نکته و همچنین کنترل دستی و دوربین تنظیم دستی، ارزش خریدن را دارد. البته یک نسخه تستی نیز در اینجا در اختیار شماست تا قبل از خرید بتوانید از امکانات آن استفاده کنید.

Camera FV-5

Open Camera

اگر شما به دنبال یک برنامه سبک و البته رایگان برای عکس هستید، برنامه ای بهتر از Open Camera پیدا نمی کنید. این برنامه بسیاری از قابلیت های نرم افزارهای فوق را دارا می باشد و حتی یک میانبر در صفحه ی اسکرین در اختیار شما قرار می دهد که با یک فشار فعال شده و برای عکسبرداری شما آماده می باشد. اگر چه با استفاده از این ابزار، امکانات یک دوربین با کیفیت کامل در اختیار شما قرار نمی گیرد ، اما این برنامه امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. امکانات تعبیه شده در این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بر روی تنظیمات و کیفیت عکس خود کار کنید و از آن لذت ببرید.

Open Camera

(Visited 1,006 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.