بهترین نرم افزارهای اندروید برای سال ۲۰۱۷(ادامه)

پیش از این در یک پست به معرفی بهترین برنامه های پیام رسان و انتقال فایل در اندروید برای سال ۲۰۱۷ پرداختیم، در این پست نیز به معرفی ادامه این بهترین برنامه ها می پردازیم.

بهترین برنامه های صفحه کلید برای اندروید

Fleksy

این برنامه یکی از بهترین برنامه های صفحه کلید است، سرعت و دقت بالای آن سبب علاقمندی بسیاری از کاربران به این صفحه کلید شده است و بسیاری دیگر نیز این صفحه کلید را به خاطر بزرگ بودن آن انتخاب کرده اند. این برنامه یک صفحه کلید هوشمند است و هنگامی که شما از آن برای چند ساعت استفاده می کنید به جزئیات بیشتری از آن پی می برید؛ برای مثال صفحه کلید نامرئی یکی از ویژگی های بی نظیر این برنامه است. این برنامه را می توانید به صورت رایگان از Play Store دانلود کرده و استفاده کنید و لذت ببرید.

Fleksy

SwiftKey

هر کسی که به دنبال یک صفحه کلید مجازی بسیار ویژه برای اندروید است، SwiftKey یک انتخاب فوق العاده است.  SwiftKey یک صفحه کلید قوی و کارآمد برای تبلت است. سادگی این صفحه کلید ، عملکرد بصری فوق العاده ، بررسی املایی بسیار مناسب و پیش بینی مناسب کلمات از جمله ویژگی های این برنامه است.

SwiftKey

بهترین برنامه آب و هوایی برای اندروید

Morecast

برنامه های آب و هوایی بسیاری برای استفاده در اندروید وجود دارند که بسیار دقیق و مناسب هستند، ولی دلیل اصلی انتخاب این برنامه رابط کاربری بسیار ساده و مناسب و طراحی روشن و معقول است. این برنامه گزینه های جانبی فراوانی دارد؛ مقایسه آب و هوا برای دو شهرستان، اطلاعات دقیق آب و هوا برای یک مسیر خاص و یا یک سفر از جمله این گزینه هاست. MORECAST با این همه امکانات، از بهترین برنامه های آب و هوایی است و از همه بهتر اینکه این برنامه رایگان است.

MORECAST

بهترین برنامه مسیریابی و GPS  برای اندروید

HERE Maps

با کنار گذاشتن نقشه های آنلاین گوگل، این برنامه یکی از بهترین برنامه های مسیریابی و GPS است. این برنامه تقریبا هر چیزی که کاربر انتظار دارد را فراهم کرده است؛ مسیریابی خودکار، جستجوی تصاویر ماهواره ای و از همه مهمتر ویژگی های آفلاین آن است. شما می توانید نقشه ها را دانلود کنید و بعدا از آنها استفاده کنید. برای سفر یا مسیر یابی خیلی می توانید روی این برنامه حساب کنید. این برنامه رایگان است، ولی برای استفاده از آن می بایست عضو شوید و کاربری بسازید.

HERE Maps

(Visited 119 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.