بهترین نرم افزارهای اندروید برای سال ۲۰۱۷

با میلیون ها برنامه ی اندرویدی که در Play Store وجود دارد، پیدا کردن بهترین برنامه برای انجام کاری خاص از بین انبوهی از برنامه ها با کارکرد مشابه کاری سخت و مشکل است؛ فرض کنید شما به دنبال یک برنامه خوب برای اطلاع از وضعیت آب و هوا و یا یک مرورگر خوب برای گوشی هوشمند خود هستید، برای انجام هر یک از این کارها شما ده ها انتخاب پیش رو دارید. در مجموعه پست هایی سعی می کنیم چند نمونه از بهترین برنامه های اندروید را برای کارهای مختلف به شما معرفی کنیم، در این پست به چهار تا از این برنامه ها اشاره می کنیم:

بهترین برنامه پیام رسان در اندروید

چندان بی راه نیست اگر بگوییم در حال حاضر برای بسیاری از کاربران تلفن همراه داشتن یک پیام رسان خوب از داشتن امکان مکالمه مهمتر شده است.

WhatsApp

WhatsApp یک برنامه پیام رسان فراگیر است که در حال حاضر بر روی بیش از یک میلیارد تلفن همراه هوشمند نصب است و روز به روز در حال بهتر شدن است؛ ویژگی های جدید به آن اضافه می شود، امکانات آن بیشتر می شود و از همه مهمتر امن تر می شود. اما چه چیز سبب شده است که این برنامه بهترین برنامه پیام رسان باشد؟ هرکسی از آن استفاده می کند و دلیل این امر سادگی این برنامه است. اگر شما از این برنامه استفاده می کنید به شما توصیه می کنیم با ترفندهای این برنامه آشنا شوید، چرا که خیلی موثر است.

Telegram

هیچ برنامه پیام رسانی از لحاظ تعداد کاربر به WhatsApp نمی رسد، اما نزدیک ترین برنامه از لحاظ تعداد کاربر به این برنامه  Telegram است. این برنامه قابل رمزگذاری و رایگان است، قابلیت چت گروهی دارد و یکی از پیشگامان chatbots است. برخلاف سایر برنامه های پیام رسان این برنامه قابلیت استفاده بر روی دستگاههای مختلف را دارد.

بهترین برنامه مدیریت فایل در اندروید

Solid Explorer

به لطف طراحی UI این برنامه یکی از غنی ترین و ساده ترین برنامه های مدیریت فایل است. این برنامه محتویات پوشه ها را به صورت دو پنل جدا از هم نمایش می دهد که همین قضیه در جابجایی فایل ها بسیار کمک می کند، به راحتی می توان یک فایل را از یک پوشه کشید و به پوشه دیگر انداخت. یکپارچه سازی با سرویس های رایانش ابری مانند OneDrive ، Dropbox ، Google Drive و همچنین سرورهای FTP این برنامه را به توانمند ترین برنامه برای مدیریت فایل ها تبدیل کرده است. برخی دیگر از ویژگی های این برنامه عبارتند از مخفی سازی فایل ها ، فشرده و گسترده کردن فایل های با پسوند  ZIP و RAR ، سفارشی کردن محیط برنامه از طریق تغییر رنگ و …

شما می توانید این برنامه را تا دو هفته به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و در صورت علاقه با پرداخت ۲ دلار از آن به صورت دائمی استفاده کنید.

Amaze File Manager

Amaze File Manager یک برنامه رایگان و ساده است. دسترسی سریع به فایل ها، حذف کردن ، کپی کردن و انتقال فایل ها از جمله ویژگی هایی است که می توانید از این برنامه انتظار داشته باشید. متاسفانه شما نمی توانید از قسمت منوی کشویی به پوشه های داخل حافظه جانبی MicroSD خود دسترسی داشته باشید. علاوه بر این Amaze File Manager از سرویس های رایانش ابری پشتیبانی نمی کند.

شما می توانید وقتی که دنبال فایلی می گردید با کلیک بر روی سر شاخه، محتویات آن را مشاهده کنید؛ علاوه بر این شما می توانید تمام فایل ها غیر از فایل های PDF را درحالت نمایش thumbnails مشاهده کنید.

(Visited 240 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.