• صفحه نخست
  • >
  • موبایل
  • >
  • ۷ مورد از بهترین برنامه های تصویر زمینه رایگان برای اندروید (ادامه)

۷ مورد از بهترین برنامه های تصویر زمینه رایگان برای اندروید (ادامه)

در پست های قبلی به ۴ مورد از این برنامه ها اشار کردیم، در ادامه به معرفی ۳ برنامه دیگر می پردازیم:

Backdrops

اگر شما قصد دارید هزینه کمتری برای این مدل برنامه ها بپردازید، به برنامه Backdrops نگاهی بیندازید و از تصاویر قابل توجه و طبقه بندی شده ی آن لذت ببرید؛ در این برنامه به اندازه کافی تصویر پس زمینه جالب و دلخواه در طبقه بندی های متنوع و فراوان وجود دارد. در این برنامه با استفاده از پنل Explore یک قابلیت جالب در اختیار دارید، شما می توانید تصاویر رایگان و هزینه دار را ملاحظه و انتخاب کنید، علاوه بر این می توانید از تصاویر بارگذاری شده توسط دیگران نیز استفاده کنید. شما می توانید عکس ها را طبق علاقه خود  رده بندی کنید و در صورت علاقه مجددا استفاده کنید.

این نرم افزار همچنین به شما این اجازه را می دهد که برای قفل صفحه و صفحه ی Home  تصویر تنظیم کنید، برای اینکار دکمه ی set را مدتی نگه دارید تا تصاویر مربوطه در زیر آن نمایش داده شود. Backdrops تصاویر پس زمینه هزینه ای را در مجموعه ای جدا طبقه بندی کرده است و شما می توانید با پرداخت ۲ دلار از شر تبلیغات خلاص شوید و از تصاویر پس زمینه جالبتری استفاده کنید.

Backdrops

Muzei

این نرم افزار رویکرد دیگری در خصوص تصویر پس زمینه و نحوه ی دسترسی شما به گزینه ها و قابلیت های مختلف اتخاذ کرده است. در این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا خودتان تصویر پس زمینه بسازید، برای این منظور می توانید از تصاویری که خودتان در اختیار دارید استفاده کنید و اگر در دستگاه شما عکس های زیادی وجود ندارد می توانید از قطعه های آماده شده ای که برنامه در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. شما می توانید نحوه جابجایی عکس ها را تنظیم کنید و جاهایی که لازم است روی عکسهای انتخابی تغییرات بدهید. جنبه منفی عکس های واقعی و اصلی این است که معمولا یک اسم و یا آیکون بر روی آنها حک شده است که به سختی پاک می شوند و معمولا در ساخت تصاویر پس زمینه مشکل ایجاد می کنند؛ برای حل این مشکل Muzei یک محو کننده در اختیار شما قرار می دهد. اگر دوبار بر روی صفحه اصلی و قسمت خالی آن ضربه بزنید، برای چند ثانیه می توانید عکس های اصلی را با عکسهای دستکاری شده جابه جا کنید و روی صفحه نمایش ببینید. شما از طریق منوی اصلی می توانید میزان تیرگی و محوی تصویر را تغییر دهید و یا عکس را سیاه سفید کنید.

Muzei

Wallrox Wallpapers

این نرم افزار نسبت به بقیه ی برنامه ها تصاویر کمتری در اختیار شما قرار می دهد، اما به واسطه رویکرد انتخابی و طراحی خوب می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. تصاویر موجود در آن به طبقه های مختلف مانند بلوری ، کریسمس ، هندسی ،کریستال و … تقسیم بندی شده اند. بیشتر تصاویر ساخته شده هستند تا تصاویر واقعی و شما می توانید تعداد عکس هایی را که می خواهید بر روی صفحه نمایش ظاهر شوند را انتخاب کنید. این برنامه قسمتی دارد که با فعال شدن آن، اضافه شدن تصاویر جدید به اطلاع شما می رسد و علاوه بر این با فعال کردن بروزرسانی این برنامه شما می توانید عکس های جدید را به صورت خودکار دریافت کنید. این برنامه به نسبت سایر برنامه های ذکر شده امکانات کمتری دارد و نقطه قوت آن در مقابل سایر برنامه ها برتری نسخه معمولی و پایه آن نسبت به نسخه های معمولی سایر برنامه های مذکور است.

Wallrox Wallpapers

(Visited 591 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.