۷ مورد از بهترین برنامه های تصویر زمینه رایگان برای اندروید

تصاویر پس زمینه یکی از ساده ترین راه هاست برای اینکه هرگاه گوشی خود را باز کردید یک منظره جدید ببینید. برنامه های زیادی در فروشگاه Google Play برای تصاویر زمینه وجود دارد که می توان آنها را دانلود و از آنها  استفاده کرد، قصد داریم ۷ مورد از بهترین های این برنامه را معرفی کنیم، در ادامه به معرفی ۴ مورد از این برنامه ها می پردازیم:

Wallpapers

این برنامه بهترین و شاخص ترین برنامه پس زمینه نیست، ولی شما می توانید از بین عکس های خود عکسهایی را برای پس زمینه انتخاب کنید و یا یک دسته بندی خاص را به عنوان تصاویر پس زمینه انتخاب کنید. در این حالت شما دسته خود را مشخص می کنید و عکسی از بین آنها را به عنوان تصویر پس زمینه انتخاب می کنید و بنا به تنظیمات شما، مثلا هر روز به صورت خودکار تصویر پس زمینه عوض می شود. از دیگر ویژگی های مثبت این برنامه این است که شما به منبع تصاویر گوگل دسترسی دارید که دائما بروز می شود. تنها نقطه ضعف این برنامه این است که ابزار جستجویی در آن وجود ندارد و شما آیتمی برای جستجوی تصویر خاص و یا مورد نظر خود ندارید.

Wallpapers HD – Pixels

Pixels یکی دیگر از برنامه های اندرویدی پس زمینه است، در این برنامه امکان دسترسی به تصاویر پس زمینه گوگل وجود ندارد و امکان تغییر خودکار تصاویر هم در این برنامه در دسترس نیست؛ ولی در عوض در این برنامه شما توانایی جستجوی تصاویر مختلف را با عبارت دلخواه دارید. در این برنامه همچنین شما مجموعه ای از عکس های مختلف را در اختیار دارید که می توانید از آنها استفاده کنید، آنها را دانلود کنید و به عنوان تصویر زمینه ، تصویر مخاطب ، تصویر پس زمینه برنامه های مختلف و ….  انتخاب کنید. این برنامه رایگان است و هیچ هزینه ای برای استفاده از آن پرداخت نمی کنید، حتی احتیاج به ساخت کاربری و … نیست.

۷Fon

۷Fon برنامه ای است که امکان ساخت کاربری و ورد به عنوان یک عضو را برای شما فراهم می کند، البته این ساخت کاربری و وارد شدن در آن اجباری نیست و شما می توانید بدون این کارها از این برنامه استفاده کنید. این برنامه همچنین یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس است، شما می توانید با آن تغییرات دلخواه خود را در عکس های پس زمینه ایجاد کنید و ذخیره کنید؛ همچنین می توانید عکس های برتر را در کاربری خود برای استفاده دیگران قرار دهید.

Backgrounds HD

این برنامه نیز مانند برنامه ۷Fon امکان ایجاد کاربری و ساخت تصویر پس زمینه را در اختیار شما قرار می دهد، هر چند که امکانات آن از ۷Fon کمتر است. در این برنامه امکان جستجو و دسته بندی و … نیز وجود دارد که شما می توانید تصاویر برتر روزانه ، هفتگی و ماهانه را انتخاب کنید. اگر بخواهید در مورد تصویری نظر بدهید و یا …. باید وارد کاربری خود شوید. این برنامه نیز امکان تنظیم عکس پس زمینه برای قسمت های مختلف تلفن هوشمند شما را فراهم می کند.

 

 

(Visited 1,334 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.