آیا اندروید نوقا مشکل باتری NEXUS 6P است؟

هزاران نفر از مالکین گوشی NEXUS 6P پس از نصب اندروید  ۷٫۰ Nougat گزارش کرده اند که شارژ باتری گوشی شان بصورت غیر منتظره ای تا ۱۰ الی ۶۰ درصد کاهش یافته است. تا به الان گوگل مشکل را جدی نگرفته و کاربران این گوشی ناگهان با یک گوشی بدون شارژ روبرو شدند.

این موضوع در سایت  Reddit و انجمن Google Product توسط بسیاری از کاربران که تعداد آنها در حال افزایش هم هست مطرح شده است. طبق اعلام کاربران، آنها وقتی بروزرسانی اندروید ۷٫۰ Nougat را بر روی گوشی خود نصب کرده اند گوشی NEXUS 6P آنها به یکباره خاموش شده است، در حالی که نمایشگر باتری مقدار کافی باتری را نشان می دهد. برخی از کاربران بازگشت به Marshmallow و برخی دیگر تعویض باتری را امتحان کرده اند ولی مشکل کماکان به قوت خود باقیست. البته به ادعای برخی کاربران یک ارتباطی میان دمای سرد و این مشکل وجود دارد؛ هر چه که هست تا بحال نه گوگل و نه هوآوی که شرکت سازنده این گوشی است هیچ موضعی در قبال این مشکل نگرفته اند و کاربران دچار سرگردانی اند.

این مشکل شاید خیلی جدی باشد، باید منتظر بود تا با گذشت زمان نتیجه مشخص شود. فعلا فقط یک نکته کاملا واضح است؛ بروزرسانی جدید اندروید با سخت افزار NEXUS 6P ارتباط خوبی برقرار نکرد و صاحبان این گوشی با مشکلی جدی روبر شده اند. شاید همان Marshmallow برای آنها مناسب تر بود!

(Visited 118 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.