چگونه رنگ چراغ LED گوشی خود را در اندروید تغییر دهیم؟

سیستم عامل اندروید دارای امکانات جالب و جذاب بسیاری است، اگر گوشی شما دارای سیستم عامل اندروید است، می توانید از امکانات و قابلیت های آن استفاده کنید. همانطور که شما از زنگ تماس دلخواه خود استفاده می کنید رنگ چراغ LED دلخواه خود را نیز می توانید بر روی گوشی خود تنظیم نمایید.

LED همان چراغ کوچکی است که معمولا در بالای صفحه نمایش شماست و این چراغ زمانیکه شما پیام ، تماس بی پاسخ و یا اتفاق جدیدی در گوشی خود دارید، خاموش و روشن می شود و به شما اطلاع رسانی می کند. اما ممکن است شما از یک قابلیت این چراغ بی اطلاع باشید و آن تنظیم رنگ آن با استفاده از برنامه های مخصوص این کار و استفاده از تنظیمات این چراغ است.

تغییر رنگ این چراغ ضروری نیست، اما شاید کار با ارزشی باشد چرا که تغییر رنگ LED به شما این امکان را می دهد تا در جاهای شلوغ با یک نگاه به گوشی از اتفاقاتی که امکان رخ دادن آنها وجود دارد مانند پیامک دریافت شده و یا تماس از دست رفته و … مطلع شوید.

تغییر رنگ  LED گوشی نه تنها گوشی شما را از سایر گوشی ها متمایز می کند، بلکه شما را از برخی وقایع تلفن همراه شما که ممکن است در حالت سکوت باشد مطلع می کند؛ حتی به شما این امکان را می دهد تا بدون چک کردن گوشی از نوع چیزی که برای شما ارسال شده است مطلع شوید. مثلا شما می توانید برای پیامهای توئیتری رنگ آبی را انتخاب کنید و با دیدن رنگ آبی  LED متوجه شوید که یک پیام توئیتری دارید.

برای استفاده از تمامی خدمات گفته شده کافیست شما یک برنامه مانند Light Manager را که به صورت رایگان در Play store در دسترس است را در گوشی خود نصب کنید، این برنامه رایگان است و پس از دانلود شما باید اجازه ی دسترسی به تنظیمات مربوطه را به آن بدهید. برای اینکار ابتدا به تنظیمات (settings) بروید و سپس در این قسمت گزینه (notifications settings) را انتخاب و در بخش دسترسی اطلاعیه ها به  Light Manager اجازه دسترسی بدهید.

بعد از نصب و انجام تنظیمات ذکر شده، شما می توانید برنامه را باز کنید و از امکانات آن لذت ببرید. به وسیله ی این برنامه شما امکان مدیریت خیلی از موارد مانند تماس از دست رفته ، پیام ها ، ایمیل ها ، یادآوری های تقویم ، واتس آپ ، فیس بوک ، توئیتر و کمبود باتری و … را دارید.

(Visited 1,088 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.