بهترین برنامه های GPS و ناوبری آفلاین برای اندروید

برنامه های GPS و ناوبری اندرویدی زیادی در Play Store وجود دارند که می توان از آنها بهره برد، این برنامه ها از نقشه های مختلف استفاده می کنند و می توان به صورت آنلاین و آفلاین از آنها استفاده کرد؛ در ادامه ما به ۴ مورد از این برنامه ها اشاره می کنیم:

Google Maps:

نقشه های گوگل در سنوات اخیر با فراز و نشیب هایی همراه بوده است، اما اکنون ویژگی هایی را ارائه کرده است که تنها نیاز به تنظیمات اندروید برای مشاهده دارد. این ویژگی ها و قابلیت ها شامل : مسیرهایی با جزئیات کامل ، گزینه های نمایش متعدد ، اطلاعات دقیق مسیرها ، بروزرسانی زنده ی ترافیک و هر چیز دیگری که شما از یک برنامه ی مسیریابی انتظار دارید در نقشه های گوگل تعبیه شده است. با این حال، اگر شما می خواهید بصورت آفلاین از نقشه ها استفاده کنید می بایست آن قسمت از نقشه ها را که نیاز دارید دانلود کنید. (قبلا چگونگی انجام این کار را توضیح دادیم)

شما می توانید از برخی قابلیت های جدید اضافه شده به Google Maps در حالت آفلاین مانند قابلیت دانلود مکان های متعدد و استفاده از Google Maps در حالت WiFi-only وقتی شبکه اتصال شما قطع و وصل می شود استفاده کنید. بد نیست بدانید که نقشه ها قابلیت ذخیره سازی در کارت های حافظه SD را دارند.

Sygic GPS:

Sygic یکی از محبوب ترین برنامه های ناوبری آفلاین بر روی اندروید است. برنامه ی قدرتمند TomTom نقشه هایی با توضیحات فراوان برای کشورهای مختلف ارائه می کند که به طور مرتب بروزرسانی می شود و با جدیدترین نسخه های اندروید سازگاری دارد. از نسخه کامل این برنامه تا هفت روز می توانید بصورت رایگان استفاده کنید، اما بعد از این مدت برای بهره مندی از ویژگی هایی مانند بروزرسانی ترافیک یا برخی قابلیت های دیگر باید پول پرداخت نمایید. اما اگر این هزینه را پرداخت ننمایید کماکان می توانید از ویژگی های قابل ملاحظه ی پایه این برنامه که رایگان هستند بهره مند شوید. از جمله قابلت های اصلی این برنامه می توان به ناوبری نقشه های آفلاین ، GPS صوتی همراه با هدایت مسیر، نقشه و تصاویر ۳D، راهنمایی کوچه های بصورت پویا و استفاده از قابلیت ناوبری GPS برای خودروهای دارای صفحه نمایش استفاده کنید. به دلیل دارا بودن قابلیت هایی مانند گزینه های مسیریابی قوی، حالت SOS ، اطلاعات پارکینگ ها و بیش از یک میلیون POI جهت ناوبری، Sygic یک مدعی قدرتمند به عنوان قویترین GPS آفلاین است.

CoPilot GPS:

این برنامه برای استفاده ی رانندگان است، اما واقعا بسیار مفید است و همان چیزی است که شما نیاز دارید. این برنامه نیز تا هفت روز بصورت رایگان در اختیار شماست و پس از آن برای دسترسی به همه ی امکانات می بایست پول پرداخت کنید. البته بعد از این مدت کماکان می توانید رایگان از نقشه های آفلاین و ناوبری چرخشی بصورت ۲D (دو بعدی) استفاده کنید و برای استفاده از این امکانات به صورت ۳D باید هزینه پرداخت کنید. در نسخه کامل این برنامه گزینه های متعدد ناوبری و مسیرهای قابل تنظیم و هشدارهای مختلف تعبیه شده است. اگر شما یک نقشه خریداری کنید به مدت ۱۲ ماه دسترسی رایگان به نمایشگر فعال ترافیک خواهید داشت.

TomTom GO:

در زمینه ی ناوبری TomTom GO یک بازیگر قابل احترام است، این بدان معنی است که نقشه های بروز شده که شما را از نقطه A به B راهنمایی می کند و همچنین بسیاری از گزینه های مسیریابی عالی در این نرم افزار تعبیه شده اند. البته اگر به گزینه ها و قابلیت های بیشتری نیاز دارید باید هزینه آن را بپردازید. قیمت این نرم افزار با امکانات متفاوت در جاهای مختلف متفاوت است ولی به طور مشخص در آمریکا ۱۹٫۹۹ دلار برای استفاده یکساله و ۴۴٫۹۹ دلار برای استفاده ی سه ساله از این برنامه باید پرداخت کنید. بد نیست بدانید که نقشه های بیش از ۱۰۰ کشور در این برنامه تعبیه شده است.

(Visited 357 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.