LG G6 قیمت و تاریخ عرضه و برخی مشخصات فنی

در حالی که هنوز یکسال هم از عرضه LG G5  در بازار نمی گذرد، LG مشغول ساختن جایگزین آن یعنی LG G6 است. در حال حاضر قضاوت کردن در مورد سخت افزار و ویژگی های آن قدری سخت است، اما چیزی که تقریبا درز کرده این است که جک هدفون کماکان پابرجاست ولی باتری دیگر قابل جدا کردن نخواهد بود.

قیمت و تاریخ عرضه :

احتمالا LG پرچمدار جدید خود را در اوایل سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهد کرد؛ دو تاریخ محتمل است: در آغاز ژانویه در نمایشگاه CES لاس وگاس و یا در پایان ماه مارس در نمایشگاه MWC بارسلونا. قیمت هنوز مشخص نیست اما احتمالا قیمت گوشی در حدود ۶۹۹ دلار خواهد بود.

به گزارش PhoneArena شرکت LG از باتری های جدا شدنی استفاده نخواهد کرد که نوعی امتیاز منفی برای این گوشی به نسبت گوشی های همتراز و تمام فلزی است، البته جک هدفون ۳٫۵mm بر روی این گوشی باقیمانده است در حالی که سامسونگ در S8 مجبور به حذف این جک شده است. سایت Chosun کره نیز اعلام کرده که LG از فناوری های جدید در صفحه نمایش استفاده نخواهد کرد، بنابراین خبری از صفحه نمایش خمیده نیست و از صفحه نمایش کاملا صاف flat استفاده خواهد شد.

قابلیت شارژ بی سیم هم با وجود مزیتی که دارد احتمالا یکی از مشکلات این شرکت در G6 خواهد بود. شارژ بی سیم که از طریق القای از راه دور (تا ۷ سانتی متر) می باشد، یکی از روش های جدید است که احتمالا LG از این تکنولوژی جدید برای G6 استفاده کرده است؛ با توجه به بدنه فلزی این گوشی برای استفاده از این ویژگی احتمالا این گوشی با بدنه ی فلزی در یک قاب شیشه ای قرار خواهد گرفت که سبب دو سطحی شدن گوشی خواهد شد.

براساس برخی گزارش ها LG G6 احتمالا پایان سیستم های دارای مقیاس کوچک (دارای ماژول) در LG خواهد بود. در سال گذشته LG نسخه ی G5 خود را بر اساس اصل گوشی های دارای ماژول (قطعات متصل شوند کوچک) که از پایین گوشی متصل می شوند را روانه بازار کرد. اگر چه این ایده ی خوبی است اما رویکرد پیچیده ای دارد و احتیاج به راه اندازی مجدد گوشی هوشمند و خارج کردن باتری دارد. هر چند که LG این ادعا را رد کرده ولی به نظر می رسد این ویژگی به دلیل پیچیدگی کنار گذاشته شود.

(Visited 329 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.