بهترین بازی های جدید اندرویدی در ماه دسامبر

بازی های اندرویدی زیادی در فضای مجازی وجود دارد و هر ماهه بر تعداد آنها افزوده می شود ولی دانستن اینکه کدام بازی از بقیه بهتر و جذاب تر است به شما کمک می کند تا وقت خود را بیهوده هدر ندهید.

Asphalt Xtreme:

این بازی آخرین نسخه ارائه شده از سری مسابقات اتومبیلرانی Asphalt است اما اولین نسخه از مسابقات آفرود است. همانند نسخه های قبلی این بازی نیز رایگان است اما حجم بالایی دارد ( در حدود ۱٫۳ گیگابایت) البته برخی از امکانات بازی با پرداخت هزینه فعال می شود. کنترل این بازی بسیار آسان است و فقط کافی است گوشی خود را کج و راست کنید. این بازی کیفیت خوبی دارد و به صورت تک نفره و گروهی می توان این بازی را انجام داد. جمع کردن امتیاز و تعویض ماشین و امکانات بسیار دیگری در این بازی وجود دارد که آن را از یکنواختی خارج کرده و جذابیت آن را بیشتر می کند. فقط به این نکته توجه داشته باشید که برای اجرای این بازی به اندروید ۴٫۰ و بالاتر احتیاج دارید.

The Trail: A Frontier Journey:

در این بازی شما به عنوان یک شخص که قرار است به شهر Eden Falls برسید مواردی همچون پیاده روی ، مهارت ورزی اقتصادی و جمع آوری برخی از آیتم ها را پشت سر می گذارید که بازی را برای شما جذاب تر می کند. برای مثال شما باید درختانی را قطع کنید یا خرگوشی را شکار کنید و یا هر کار دیگری که نیاز داشته باشید؛ همه این کارها انرژی شما را کاهش می دهد و با خوردن غذا و کاهش انرژی شما باید مدیریت کنید تا همه این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید.

این بازی نیز رایگان است و حجمی در حدود ۵۰۰ مگابایت دارد که بر روی اندروید های ۴٫۰ به بالا قابلیت نصب و اجرا دارد.

این گوشی نیز کنترل ساده ای دارد و با چپ و راست کردن و زدن ضربه می توانید به راحتی از بازی لذت ببرید.

Make More:

این بازی یک بازی بسیار ساده بدون استراتژی خاص است که شما را سرگرم می کند و با وجود سادگی کماکان جزو بازی های خوب و سرگرم کننده است. در این بازی شما باید هر چقدر که می توانید برای رئیس خود محصول تولید کنید. این بازی رایگان است و برای اندروید های ۴٫۱ به بالا طراحی شده است. سادگی این بازی و اعتیاد آور بودن آن مهمترین مشخه های این بازی هستند، این بازی یک بازی کلیکی است که شما با ساخت کالای بیشتر سکه (امتیاز) بیشتری بدست می آورید و با امتیاز بیشتر کارگران بیشتری استخدام می کنید و کارخانه های بیشتری می خرید.

Micro Machines:

به صورت فنی این بازی در پایان سپتامبر برای دستگاههای اندرویدی عرضه شد و پس از حذف یکباره مجددا در حال حاضر در دسترس قرار گرفته است. در این بازی کاربر همزمان هم در حال راندن وسیله ی نقلیه خود است و هم بایستی نبرد کند. کاربر ۱۸ مرحله متفاوت را پشت سر می گذراند و برای هر مرحله بازی متفاوتی براساس مهارتهای وی طراحی شده است. با پشت سرگذاشتن هر مرحله امتیاز بیشتری کسب می شود و امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار می گیرد. این بازی رایگان است و برای اندرویدهای ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی شده است.

(Visited 71 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.