چگونه ADOBE FLASH PLAYER را بر روی اندروید نصب کنیم؟

اغلب ما می خواهیم نرم افزار ADOBE FLASH PLAYER را بر روی اندروید خود نصب کنیم ولی معمولا با مشکل مواجه هستیم یا لینک های موجود در فضای مجازی به درستی کار نمی کنند. در ادامه ما دو راه حل به شما پیشنهاد می کنیم.

نرم افزار FLASH PLAYER از نسخه ی ۱۱٫۱ به بعد در اندروید پیشتیانی نمی شود و به همین خاطر شما نیاز دارید تا از یک مسیر سه گانه برای نصب استفاده کنید. برخی از وبسایت ها ممکن است ادعا کنند که نرم افزار کامل FLASH PLAYER را به صورت یک اپلکیشن ارائه کرده اند ولی به هیچ وجه فریب نخورید، در اغلب موارد این نرم افزار ها مخرب هستند.

امن ترین روش برای استفاده از FLASH PLAYER بر روی اندروید استفاده از یکی از برنامه های ذیل است که در play store در دسترس هستند:

۱- Puffin Browser:

این مرورگر دارای دو مزیت نسبت به مرورگر Dolphin و FlashFox است، اول اینکه بروزرسانی این برنامه برای پشتیبانی از FLASH PLAYER به صورت مرتب انجام می شود و دوم آنکه تقلیدی از موس و کلیدهای مکان نما در آن وجود دارد که به شما حس دسکتاپ خودتان را می دهد. مرورگر Puffin در حال حاضر بهترین انتخاب برای مشاهده ی فایل های فلش است که به صورت رایگان و تقریبا در هر شرایطی کار می کند.

۲- Photon flash player and browser

نسخه ی رایگان Photon flash player که در بالای لیست play store است از نظر عملکرد بسیار نا امیدکننده است، این نسخه با تبلیغات و تقاضای هزینه برای نسخه بروزرسانی در عملکرد نامنظم است. تنها پس از پرداخت هزینه است که Photon این تبلیغات را حذف می کند. در این حالت شما یک حالتی شبیه موس و یک شبیه ساز صفحه کلید در اختیار دارید که برای انجام عملیات بسیار عالی است.

(Visited 136 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه در حال حاضر

  1. با سلام خيلي جالب بود تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.