ترفند هایی برای استفاده بهتر از SAMSUNG GALAXY S4

SAMSUNG GALAXY S4 که در مارس ۲۰۱۳ معرفی شد و در آوریل همان سال به بازار آمد و از سیستم عامل اندروید جلی بین نسخه ۴٫۲٫۲ بهره گرفته بود، جزء گوشی های موفق سامسونگ در بازار و جذب کاربران بوده است؛ به همین دلیل در مجموعه پست هایی به ترفندهایی برای استفاده بهتر از این گوشی اشاره می کنیم. در این پست سه ترفند برای استفاده بهتر از باتری این دستگاه اشاره می کنیم:

۱- حفظ باتری با استفاده از Wi-Fi هوشمندتر :

اگر شما فکر می کنید که با تنظیم Wi-Fi به گونه ای که با خاموش شدن صفحه نمایش Wi-Fi هم قطع شود موفق به حفظ شارژ باطری خود می شوید شما کاملا در اشتباه هستید. جالب است بدانید ما در طول روز به طور متوسط ۱۵۰ بار گوشی خود را باز و بسته می کنیم و بنابراین روشن نگه داشتن Wi-Fi بهتر از خاموش و روشن کردن آن است. ما به شما توصیه می کنیم مسیر زیر را دنبال کنید:

در قسمت settings گزینه Wi-Fi را انتخاب کنید و سپس در قسمت Advanced گزینه keep Wi-Fi on during sleep را انتخاب کرده و گزینه always را فعال کنید.

۲- بالا بردن عمر باتری:

این گوشی بر روی اندروید لالی پاپ خود حالت Battery Saver ندارد اما شرکت حالت Power Saver را در گوشی تعبیه کرده است که گزینه مناسبی برای بالا بردن عمر باتری است، برای فعال کردن این حالت در گوشی فقط کافیست مسیر ذیل را دنبال کنید:

Settings > My Device > Power Saving Mode

این عمل باعث می شود تا برخی از برنامه ها و عملگرهای غیرضروری گوشی از دور خارج شود و در نتیجه عمر باتری بیشتر شود. شما هم به عنوان کاربر می توانید تعیین کنید که کدام برنامه ها از دور خارج شوند.

۳- غیر فعال کردن ترفندها و یا برنامه های بیهوده:

سامسونگ همواره به عنوان شرکتی شناخته می شود که گوشی های خود را با بسته هایی از امکاناتی که گاها غیر ضروری است روانه بازار می کند، لذا برخی از برنامه ها در گوشی های سامسونگ بصورت پیش فرض فعال هستند که خیلی ضرورت و کاربردی ندارند و باتری را درگیر می کنند. اگر به این برنامه ها احتیاج ندارید از مسیر ذیل آنها را غیر فعال کنید تا باتری شما آزاد شود:

Settings > Motions and Gestures

در این قسمت می توانید برنامه های غیر ضروری مانند Air veiw و smart screen را غیر فعال کنید.

(Visited 450 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.