HONOR MAGIC، یک نوع جدید از گوشی های هوشمند که در راه است.

پس ا زموفقیت های چندگاه HONOR 8، HONOR 7 ، HONOR 6 حالا زمان آن رسیده است که از یک گوشی هوشمند جدید رونمایی شود. تولیدکننده چینی این گوشی تلاش می کند تا به رویاهای خاص ما جامه عمل بپوشاند؛ صنعت تولید گوشی های هوشمند دیگر دقیقا از رویه صنعت خودرو پیروی می کند و به طور فزاینده ای تولیدکنندگان به دنبال ارائه دستگاههای مفهومی تر هستند تا از این پس کاربران به زبان دیجیتال باهم صحبت کنند. به عنوان مثال شرکت Xiaomi با عرضه Xiaomi MiMix  اخیرا دست به همچین کاری زده است. البته این گوشی فعلا فقط در چین عرضه شده است اما نوید بخش آینده ای روشن و ورود به دنیایی جدید است. ظاهرا HONOR هم چنین تصمیمی گرفته است و آماده پیوستن به این بازی و ارائه تلفن مفهومی شده است. همانند دستگاه Xiaomi ، گوشی HONOR MAGIC هم احتمالا در چین عرضه خواهد شد. پیش بینی ها حاکی از آن است که HONOR MAGIC احتمالا در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

مجله Gizmochina  که در زمینه ی گوشی های چینی تخصص دارد ادعا کرده که HONOR MAGIC یک صفحه نمایش AMOLED  با لبه های منفی دارد؛ ولی آیا این ویژگی تنها در لبه های سمت چپ و راست همانند S 7 edge است یا در هر چهار طرف؟ علاوه بر این HONOR MAGIC از تکنولوژی شارژسریع برخوردار است و می تواند ظرف مدت ۵ دقیقه ۵۰ درصد شارژ شود.

HONOR MAGIC نیز همانند پروژه Ara چین است. گوشی های هوشمند دارای قسمت های کوچک به لطف شرکتهای Lenovo, LG و حتی Google رواج یافته است و بسته به نیاز شما قابلیت اتصال ماژول های مختلف و استفاده از آنها را دارد؛ برای مثال شما می توانید با اتصال یک قطعه کوچک یک پرژکتور یا دوربین با زوم اپتیکال و یا حتی یک باطری اضافه داشته باشید.

مجله Gizmochina اعلام کرده که HONOR MAGIC هم از این الگو پیروی خواهد کرد و انتظار می رود که گوشی فاقد برخی امکانات مانند دوربین و بلندگو باشد و برای عکس گرفتن و یا گوش دادن به موسیقی باید ماژول های اضافی آن را متصل کنید.

(Visited 143 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.