HTC 11، قیمت ، تاریخ عرضه ، مشخصات و شایعات

با توجه به شایعات و حدس ها ، مشخصات و طرح های مفهومی  HTC 10 و Google Pixel که آخرین ساخته های HTC  هستند، احتمالا ساخت HTC 11 (موسوم به اقیانوس HTC) آغاز شده است.

قیمت و تاریخ عرضه:

احتمالا HTC قصد دارد تا HTC 11 را در اوایل ۲۰۱۷ روانه بازار کند تا سال جدید را دست خالی شروع نکرده باشد، بر اساس پیش بینی ها سامسونگ Galaxy S8 را در ۲۶ فوریه در کنگره بین المللی MWC 2017  رونمایی خواهد کرد، بنابراین رونمایی از HTC 11  در همان بازه زمانی و حتی شاید درست در کنگره بین المللی MWC 2017 دور از انتظار نیست. این قضیه بی سابقه نیست چرا که HTC در MWC 2015 از One M9 رونمایی کرد، کاری که در MWC 2016 برای HTC 10 انجام نداد؛ و حالا بعد از دو سال معلوم نیست شرکت HTC کدام سناریو را برای HTC 11 در نظر گرفته است.

با توجه به قیمت پایه HTC 10 انتظار می رود، HTC 11 با قیمتی حدود ۷۰۰ دلار عرضه شود.

HTC 11 با نام (HTC ocean) احتمالا در سه مدل عرضه خواهد شد؛ Ocean Master ، Ocean Note  و Ocean Smart. البته اینکه این نسخه ها چه تفاوتی باهم خواهند داشت هنوز مشخص نیست، اما به احتمال زیاد اندازه ی صفحه نمایش های آنها باهم تفاوت خواهد داشت تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

طراحی و صفحه نمایش HTC 11:

HTC 11 به صورت کاملا لمسی عرضه خواهد شد و هیچ کنترل فیزیکی در آن بکار نرفته است، طراحی بدنه HTC11 خیلی شبیه نسخه ی ۱۰ است، بدنه ای فلزی دارد و ضد آب است. HTC 11 برمبنای حرکات بدن ، لمس و صدا طراحی شده و هیچ دکمه ای در آن بکار نرفته است. صفحه نمایش همانطور که گفته شد در سه اندازه با توجه به اسامی که ذکر شد خواهد بود. HTC 10 دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی با ۱۴۴۰*۲۵۶۰ پیکسل رزولوشن بود که احتمالا در HTC 11 هم بکار خواهد رفت.

دوربین HTC 11:

در این گوشی از فناوری دو دوربین با فلش LED در پشت گوشی استفاده شده است، در سال ۲۰۱۶، Huawei P9 از دو دوربین ۱۲ مگا پیکسلی در پشت گوشی و ۸ مگا پیکسلی در جلو گوشی استفاده کرد که خیلی عالی بود. انتظار می رود HTC 11 شبیه به P9 و یا حتی قدری بهتر از آن باشد.

ویژگی های فنی HTC 11:

این گوشی همانند HTC 10 با اندروید نوقا روانه بازار خواهد شد و انتظار می رود در آن از پردازنده Snapdragon 835 استفاده شود چون از Snapdragon 821 در Google Pixel استفاده شده بود. رم این گوشی احتمالا بیشتر از ۴ گیگا بایت خواهد بود،

(Visited 417 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.