بهترین آنتی ویروس های اندرویدی و برنامه های امنیتی موبایل

به علت وجود نرم افزارهای مخرب و باج افزارهای فراوان که سبب آسیب رسیدن به اطلاعات و امنیت تلفن همراه شما می شوند، ممکن است در این فکر باشید که کدام آنتی ویروس بهتر از دستگاه اندرویدی شما محافظت می کند و قابل اعتماد تر است. قصد داریم در مجموعه پست هایی به معرفی چند آنتی ویروس بپردازیم که در سال 2016 بهترین بوده اند و برای سال 2017 قابل اعتمادتر خواهند بود.

در این پست دو مورد از این آنتی ویروس ها را معرفی می کنیم:

CM security :

CM یا همان استاد پاکی (clean master)، مجموعه کاملی از آنتی ویروس و ویژگی های امنیتی را به راحتی و رایگان برای شما فراهم می کند؛ در صورتی که تحمل تبلیغات را داشته باشید، اگر حوصله تبلیغات را نداشتید با 0.99 دلار در ماه می توانید تبلیغات را از آن حذف کنید. این برنامه مجموعه کاملی از خدمات ضدویروسی ، حفاظت از مرورگر ، صرفه جویی در باتری و حفاظت از حریم خصوصی را با محیط کاربری ساده در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هر تهدیدی به کاربر اطلاع داده می شود و در مورد آن کسب تکلیف می شود. استفاده از این برنامه برای کسانی که معمولا در تنظیمات وقت می گذرانند بسیار سخت است و این یک اشکال بالقوه برای این برنامه است، البته خیلی از کاربران از این اشکال در قبال مزیت رایگان بودن این برنامه می گذرند.

androidpit-cm-security-w782

Kaspersky Internet Security:

Kaspersky یک آنتی ویروس و بسته امنیتی کامل را برای شما به ارمغان می آورد. این محافظ با برنامه های مختلف اندرویدی، تماس ها و متن های شما را کنترل می کند ، ضد ویروس و ضد سرقت است، در مقابل تهدیدات تحت وب از دستگاه شما محافظت می کند  و تنظیماتی برای حفاظت از حریم خصوصی دارد و به طور کامل از موبایل شما محافظت می کند. بسته کامل این آنتی ویروس با پوشش بیمه را می توانید با قیمت 14.95 دلار برای یک سال خریداری کنید و اگر برای دو دستگاه اندرویدی بخواهید این بسته را تهیه کنید لازم است فقط 5 دلار بیشتر پرداخت کنید. اگر مایل باشید می توانید از نسخه آزمایشی 30 روزه این برنامه استفاده کنید و امکانات این برنامه را آزمایش کنید. البته برای استفاده از این نسخه باید یک حساب کاربری با آدرس ایمیل خود ایجاد کنید.

androidpit-kaspersky-w782

(Visited 63 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.