(SAMSUNG Galaxy A5 (2017 خیلی نزدیک است

آماده سازی گوشی SAMSUNG Galaxy A5  جدید برای عرضه در سال ۲۰۱۷ شروع شده است، طراحی این گوشی شبیه S7 است.  این گوشی آزمون wi-fi را پشت سر گذاشته است. با توجه به محبوبیت این گوشی در سال ۲۰۱۶ سامسونگ تصمیم گرفته تا نسخه ی جدیدی را عرضه نکند تا نسخه ی قبلی در زیر سایه ی نسخه جدید باشد. این تصمیم با توجه به ضرر مالی Note 7 گرفته شده است تا تجربه تلخ آن تکرار نشود.

نسخه ی ۲۰۱۶ این گوشی در ژانویه وارد بازار شد و با توجه به وضعیت سامسونگ احتمالا مدل ۲۰۱۷ این گوشی قدری زودتر عرضه شود. از نظر قیمت هم باید گفت که سامسونگ احتمالا قیمت را تقریبا ثابت و حدود ۴۳۰ دلار نگه دارد.

سامسونگ سبک گوشی را تغییر نخواهد داد اما نگاه ویژه ای به مدل A5 2017 خواهد داشت، استراتژی سامسونگ برای عرضه ی این گوشی آن است که توانایی خرید را برای افرادی که نمی خواهند بیش از ۵۰۰ دلار هزینه کنند اما دوست دارند تا آخرین تکنولوژی ها مانند سنسور اثر انگشت ، طراحی شیشه ای و … را داشته باشند را با همین پول فراهم کند.

شایعه های تایید نشده ای هست که A5 در چهار رنگ سیاه و سفید ، طلایی ، صورتی و آبی در دسترس خواهد بود، A5 2016 در رنگ های سیاه و سفید ، طلایی ، صورتی و سفید (به جای آبی) عرضه شده بود. البته هنوز  معلوم نیست چه نوع رنگ آبی استفاده خواهد شد اما ممکن است از آبی مرجانی مانند S7 استفاده شود.

samsung-galaxy-a5-2017

(Visited 337 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.