با 10 برنامه و ویجت برتر آب و هوایی اندروید آشنا شوید

برنامه های اندرویدی زیادی برای پیش بینی آب و هوا در موبایل وجود دارد، اما فقط تعداد انگشت شماری از آنها مناسب هستند. ما در مجموعه پست هایی به معرفی 10 مورد از این برنامه ها می پردازیم ، در این پست به دو مورد از این برنامه ها اشاره می کنیم:

Weather Timeline:

این برنامه با قیمت 1.49 دلار در Play Store در دسترس است که می تواند بهترین نرم افزار آب و هوایی باشد که بابت آن پول پرداخت می کنید. این برنامه ویژگی های بسیار خوب و جالبی دارد.

این برنامه همانطور که از نامش پیدا است ظاهرا فقط یک جدول زمانی به شکل کارت برگ در خصوص آب و هوا دارد اما در ارائه خیلی بیشتر از این اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد؛ شما با استفاده از این برنامه می توانید از پنج نوع سرویس آب و هوایی بهره ببرید، فقط لازم است یکی را انتخاب کنید. این برنامه با نشان دادن اطلاعیه هایی شما را از تغییرات آب و هوایی قریب الوقوع آگاه خواهد کرد. با این برنامه شما از امکاناتی مانند پیش بینی تیزبینانه ، نقشه های رادار محور و دیدن تصاویری از ابر و باران در راه ، چند نمودار تعاملی مانند دما ، فشار و بارش برخوردار خواهید بود. عمق داده ها و رابط کاربری زیبا و ساده نیز از دیگر ویژگی های این برنامه است.

androidpit-weather-apps-1-w782

 YoWindow:

وقتی برای بار اول این برنامه را دانلود کنید ، این پیغام از سوی YoWindow به شما داده می شود که «آب و هوا را با لذت تماشا کنید». این یک برنامه عالی برای آب و هوا است، در این برنامه به جای استفاده از آیکون های ساده برای نشان دادن ابرها ، آفتاب و باران از کارتون که نشان دهنده زمان واقعی وقوع آب و هوا در مکان فعلی شماست استفاده شده است. سطح نور و شرایط آب و هوایی به طور دقیق در برنامه نشان داده شده و شما از طریق اسکرول می توانید زمان وقوع تغییرات آب و هوایی را مشاهده کنید. برای استفاده رایگان از این برنامه باید آگهی های تبلیغاتی را نیز تحمل کنید ولی با پرداخت2.99 دلار می توانید از نسخه بدون آگهی این برنامه استفاده کنید.

androidpit-weather-apps-2-w782

(Visited 102 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.