Apple می گوید گوشی iphone 7 را کنار سر خود نگه ندارید

Apple اعلام کرده که هنگام استفاده از iphone 7 گوشی را نزدیک سر خود نگه ندارید، اگر چه Apple ادعا می کند که این گوشی آزمایش های معیار “applicable limits” برای در معرض امواج RF قرار گرفتن را گذرانده است، اما ظاهرا به اندازه کافی برای نگه داشتن گوشی در نزدیک سر مناسب نیست. مطلب زیر را بخوانید تا ببنید گوشی شما هم این وضعیت را دارد؟  و اگر چنین است برای برقراری تماس امن چه باید بکنید.

Apple در یک اقدام عجیب اطلاعات در معرض امواج RF قرار گرفتن گوشی iphone 7 را منتشر کرد و یک پیشنهاد چند گزینه ای هم مطرح کرد. در این گزارش پس از ذکر نتایج،  پیشنهاد شده که برای استفاده از این گوشی از هندزفری و یا حالت اسپیکر استفاده کنید؛ Apple در این گزارش حتی فراتر از این هم رفته و اعلام کرده که فاصله ی بین بدن شما و گوشی حداقل باید ۵mm باشد. اگر چه برخی از افراد عادت به استفاده از هندزفری دارند ولی اکثر مردم به صورت سنتی گوشی را در کنار گوش خود قرار می دهند تا صحبت کنند و این اجبار احتمالا  آنها را بیازارد. مطمئنا هیچ گوشی وجود ندارد که ضعفی نداشته باشد، اما استفاده از قطعات فلزی در گوشی ممکن است بر کارایی گوشی تاثیر داشته باشد و شرایط در معرض امواج RF قرار گرفتن را تشدید کند.

آیا دستگاه من تحت تاثیر قرار دارد؟

گزارش قرار گرفتن در معرض RF مشخصا در مورد مدل A1778 منتشر شده است.(مدل گوشی خود را با دیدن قسمت پشت گوشی پیدا کنید) این مدل مخصوص کشورهای اروپایی و آسیایی است و نمونه های ۳۲GB و ۱۲۸GB و ۲۵۶GB گوشی iphone 7 را در بر می گیرد. طبق اطلاعات techwalls.com  اطلاعات کامل را می توانید در سایت Apple مطالعه می کنید.

og

(Visited 97 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه در حال حاضر

  1. چه جالب پس با این حساب باید از هندزفری سیمی استفاده کنیم…

  2. اول پول آیفون ۷ برسه یکی بخریم بعد قول میدم نزدیک سرم نگیرم!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.