آیا سامسونگ اندروید را رها خواهد کرد؟

یک بار دیگر شایعاتی از تغییرات بزرگ در داخل سامسونگ به گوش می رسد، برخی از منابع ادعا می کنند که این شرکت اندروید را کنار خواهد گذاشت و از سیستم عامل مخصوص خود به نام تایزن (TIZEN) استفاده خواهد نمود؛ این ادعا در مقام تئوری یک ایده بسیار بزرگ است و در مقام عمل کاری بسیار پیچیده و به نظر نمی رسد در رقابت با اندروید ضرری به آن برساند.

آیا تایزن (TIZEN) تفنگدار سوم خواهد شد؟

در حال حاضر در بازار چندین سیستم عامل تلفن همراه وجود دارد، اما بدون شک دو مورد اصلی آنها Android و ios می باشند. بین این دو رقابت تنگاتنگ و حتی گاهی کپی برداری هایی وجود دارد. اما در دنیای واقعی جنگ و ستیزه فراتر از بحث تکنولوژی است، بنابراین شرکت ها به دنبال استقلال خود در مباحث نرم افزاری و سخت افزاری هستند. در آینده حتما خبرهایی از سیستم عامل های جدید خواهیم شنید، این تصمیم سامسونگ یک تصمیم استراتژیک است که استقلال را برای این شرکت بزرگ به ارمغان خواهد آورد درست مثل Apple که ios را دارد.

مشکل اصلی سامسونگ در این زمینه تعداد کاربران کم است که از TIZEN استفاده می کنند و تعداد کاربران کمتر مترادف برنامه های کمتر است؛ البته سامسونگ با انجام اقدامات تشویقی و تبلیغاتی سعی در آن دارد که این مشکل را برطرف نماید.

(Visited 48 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.