بهترین نرم افزارهای تقویم برای اندروید

تقویم گوگل یک گزینه قابل اطمینان است که شما می توانید بر روی تقریبا هر گوشی هوشمند اندرویدی به عنوان یک استاندارد استفاده کنید، اما ممکن است شما هنوز دوست داشته باشید امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید. در چند پست به معرفی چند نمونه از بهترین برنامه های تقویم که در حال حاضر در Play Store برای دانلود در دسترس هستند می پردازیم.

SolCalendar:

SolCalendar یکی از تقویم هایی است که بر روی اندروید قابل نصب است که زیاد ساده نیست و در بعضی موارد بسیار هم پیچیده است. این تقویم یک تنوع خوب از ویجت های صفحه نمایش در اختیار شما قرار می دهد که به خوبی طراحی شده اند و قابل تنظیم هستند؛ شما با یک نگاه کلی می توانید مروری برای روزهای آینده داشته باشید. وقتی شما داخل برنامه خود می شوید می بینید که این برنامه با Google Calendar, Exchange, iCloud, Yahoo Calendar و چند جای دیگر همگام سازی شده است. در ضمن شما می توانید از قسمت CalDAV تقویم های دیگری را نیز با برنامه همگام کنید. علاوه بر این شما می توانید برنامه هایی مثل Google Tasks  و یا هر برنامه مفید دیگری را با تقویم خود همگام سازی کنید.

androidpit-sol-calendar-settings-w782

مشخصات اصلی برنامه به چهار قسمت تقسیم شده است: ماه (Month) ، دستور کار ( Agenda) ، برای انجام (To-do) و تقویم (Calendars) ، که هر یک طراحی زیبایی دارند بالای هر یک از این چهار قسمت بخش دیگری است که آب و هوا را نشان می دهد که در صورت تایید شما با ادغام نقشه های گوگل ، مکان سکونت شما ، محل جلسات و … در آن نمایش داده می شود.

شما با این برنامه می توانید کارهای مهم خود را برجسته کنید ، به اشتراک بگذارید ، مکان آن را عوض کنید و کلی کار دیگر. این برنامه به همت کاربران به  ۲۲ زبان ترجمه شده است.

androidpit-sol-calendar-widget-w782

Any.do Cal:

این برنامه یکی از تقویم هایی است که با طراحی ساده و لیستی برای کاربرانی که اهل کارهای پیچیده هستند زیاد جالب نیست ولی سهولت کار با آن ویژگی جذاب آن است، در این تقویم شما می توانید به سرعت رویدادها ، مکان ها و … را ثبت نمایید. در این تقویم شما لیست کارهای ماهانه را به صورت یکجا می توانید ببینید و کارهای فردا برای شما نشان دار شده اند. در پشت صحنه این تقویم شما می توانید یک عکس کامل را به عنوان پشت صفحه انتخاب کنید. در این تقویم شما می توانید برای کارهای خود جزئیاتی اضافه کنید و مکان آن را در Google Map مشخص کنید.

any-do_cal1

 

(Visited 103 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.