HUAWEI P9 , P9 LITE , P PLUS نکات و ترفندها

Huawei P9 از همتای خود Huawei P9 lite کمی کوچکتر و از همزاد خود Huawei P PLUS کمی بزرگتر است. این سه، دستگاه های قابل توجهی هستند که ویژگی های قوی و پر استفاده ای دارند که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

جستجوی سریعتر در گالری:

یکی از کارهای خوبی که Huawei در این سه مدل به کار گرفته است و مطمئنا خیلی به کار می آید در بخش گالری عکس هاست. یقینا گالری گوشی شما هم پر است از عکس هایی که گرفته اید و یا در آن ذخیره کرده اید، وقتی شما در بین آنها دنبال عکسی می گردید حتما وقت شما گرفته می شود، اما شما به راحتی می توانید با یک حرکت ساده در فهرست این زمان را کاهش دهید.

یک عکس رو باز کنید و با حرکت دو انگشت خود به داخل به صورت نیشگون گرفتن عکس رو کوچک کنید ، حالا نمایش اسلایدی عکس ها برای شما فعال شد و با انگشت خود می توانید عکس ها را حرکت دهید و همه را مشاهده کنید.

androidpit-it-huawei-p9-tips-and-tricks-0007-w782

عکس گرفتن سریع:

اگر شما بخواهید خیلی فوری عکسی بگیرید این ویژگی کمک بسیار خوبی است، با این ویژگی می تونید حتی بدون اینکه قفل گوشی خود رو باز کنید عکس بیاندازید، برای اینکار کافی است دو کلیک سریع روی دکمه کاهش صدا در دستگاه خود بکنید؛ عکس شما گرفته شد به همین راحتی!

androidpit-it-huawei-p9-tips-and-tricks-0014-w782

گرفتن عکس از صفحه با دو ضربه بر روی صفحه:

گرفتن عکس از صفحه در دستگاه های اندرویدی بسیار ساده است، گوشی هوشمند خود را نگه داشته و همزمان دکمه های کاهش و افزایش صدای را فشار دهید ، اما در این مدل ها این کار ساده تر و سریعتر است؛ با دوبار ضربه زدن با انگشت به صفحه از صفحه شما عکس می گیرد، فقط باید مطمئن باشید تنظیمات آن در گوشی شما فعال است. برای اینکار در قسمت تنظیمات گزینه Smart screenshots را فعال کنید.

androidpit-it-huawei-p9-tips-and-tricks-0028-toc-toc-w782

اجرا شدن برنامه واتس آپ با نوشت حرف w بر روی صفحه:

واتس آپ یکی از برنامه های پر کاربرد است که معمولا کاربران زیادی دارد، کاربران دارنده این سه مدل گوشی می توانند با نوشت حرف W بر روی صفحه نمایش خود وارد برنامه واتس آپ شوند؛ برای این منظور باید این برنامه را از قسمت تنظیمات ، smart Assistance , تنظیمات لمسی فعال کنید و برای هر برنامه ای که می خواهید حرف دلخواه خود را فعال کنید.

androidpit-it-huawei-p9-tips-and-tricks-0041-w782-2

(Visited 778 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.