بله SAMSUNG GALAXY A5 یک خرید خوب است

اواخر سال ۲۰۱۵ به بازار آمد و تبدیل شد به پر فروش ترین گوشی هوشمند اروپا ؛ نگاهی کوتاه به آمار فروش فروشگاههای اینترنتی موید این مطلب است. اما چرا و چگونه این مدل موفق شد در اواسط راه به این موفقیت ها برسد؟

۱- قیمت جذاب:

اگر بخواهیم صادق باشیم این مدل در ابتدا زیاد جالب به نظر نمی رسید، عملکرد آن خوب بود ولی انتظار بیشتری از آن می رفت تا اینکه با کاهش قیمت آن کمی وضعیت متعادل تر شد. بعد از شش ماه از انتشار این مدل قیمت آن از ۴۰۹ دلار به ۲۹۰ دلار رسید و همین قضیه باعث شد تا بتوان از بسیاری از کاستی های این مدل بتوان گذشت.

androidpit-samsung-galaxy-a5-2016-10-w782

۲- طراحی بسیار جالب:ف

قطعا بهترین دارایی Galaxy A5 طراحی بسیار زیبای آن است و همین قضیه یکی از دلایل موفقیت آن است. بدنه فلزی آن با دکمه فلزی و صفحه شیشه ای و وزن ۱۵۵گرمی ما را به یاد S6 می اندازد. برخلاف روند فعلی که گوشی های هوشمند در حال بزرگتر شدن هستند ، این مدل با اندازه ۵٫۲ اینچی توانسته توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

samsung-galaxy-a5-2016-b-w782

۳- عمر بالای باطری

نکته ای که هر گوشی هوشمندی بعد از طراحی به دنبال آن است میزان زیاد حفظ شارژ است که Galaxy A5 به خوبی از عهده آن برآمده است و تا دو روز می تواند شارژ داشته باشد و خلاقیت های سامسونگ در صرفه جویی انرژی دلیل اصلی آن است.

samsung-galaxy-a5-2016-i-w782

(Visited 68 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.