کد خطاهای عمومی فروشگاه Google play و نحوه اصلاح آنها

شاید برای شما هم بارها اتفاق افتاده باشه که یک برنامه جالب از فروشگاه  Google playپیدا می کنید ولی در موقع نصب با پیغام خطایی مرموز که گویی اعداد تصادقی هستند روبرو می شوید. در مجموعه پست هایی به برخی از این کد خطاها و راه حل برطرف کردن آنها اشاره می کنیم.

۱- خطای DF-BPA-09:

این خطا گاهی اوقات به هنگام دانلود یک اپلیکیشن رخ می دهد و با بارگیری مجدد نیز قابل رفع نیست. برای رفع این خطا باید مراحل ذیل را انجام دهید:

وارد قسمت تنظیمات (setting) دستگاه شوید. بر روی گزینه Apps و یا application manager کلیک کنید ،  روی گزینه تمامی ستون ها (all column) کلیک کنید، به پایین بروید تا به گزینه goolge service framework برسید ؛ در نهایت گزینه clear data را انتخاب نمایید و تایید کنید.

با این روش خطای یاد شده باید برطرف گردد؛ اگر با این روش خطا برطرف نشد با کامپیوتر به سایت  Google Play  رفته برنامه عیب یاب رو دانلود کرده و روی کامپیوتر خود نصب کنید تا ایراد عملکرد نادرست رو روی گوشی هوشمند شما تشخیص بده.

۲- خطای DF-BPA-30:

این خطا مربوط به سرور گوگل است و بهترین کار در این زمینه صبر است اما بعضی راه حل های دیگر هم وجود دارد:

سایت (Google play store) را باز کنید (باید از کامپیوترتان استفاده کنید)، سپس یک اپلیکیشن که این خطا را برای شما ارسال می کند را روی اندروید خود نصب کنید و به گوشی هوشمند خود برگردید و دانلود را تکرار کنید؛ اکنون قابلیت نصب فراهم است.
androidpit-google-play-hero-2938-w782

(Visited 166 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.