۸ برنامه ی رایگانی که باید بدون معطلی نصب کنید(ادامه)

در پست های قبلی به چهار مورد از این برنامه ها اشاره شد و در ادامه به چهار مورد دیگر اشاره می کنیم:

IFTTT:

این برنامه کاری می کند که گوشی هوشمند شما خودکار شود. این برنامه با استفاده از برنامه ها و سرویس های مختلف به شما این امکان را می دهد که از امکانات فراوانی برای زندگی خودکار استفاده کنید. غیر فعال شدن حالت سکوت در منزل و یا هرجای دیگر برای برخی مخاطبان خاص یکی از امکانات این برنامه است که به شما کمک می کند تا هیچ تماسی را به علت در حالت سکوت بودن گوشی خود از دست ندهید. بسیاری دیگر از این نوع امکانات وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

ifttt-recipe_battery-w782

LastPass:

با این برنامه دیگر رمزی را فراموش نخواهید کرد. امروزه با وجود حساب های کاربری فراوان در بانک ها ، شبکه های اجتماعی ، حساب های حرفه ای و …. ذخیره کردن رمزهای عبور یکی از مشکلات ماست که با نصب این برنامه دیگر این قضیه یک مشکل نیست.

last_pass_1_st_password-1-2-w782

WiFi Automatic:

این برنامه به شما کمک می کند تا در مصرف باتری صرفه جویی کنید. این برنامه به صورت خودکار اتصال وای فای شما را فعال و غیر فعال می کند و به مدیریت مصرف باتری شما می پردازد.

wifi-auto-off-3

Lux:

این برنامه نور صفحه نمایش شما را مدیریت می کند. برخی اوقات لازم است تا قبل از خواب ایمیل های خود را چک کنیم یا به مطالعه مقاله ای بپردازیم، که با وجود نور زیاد صفحه نمایش این کار کمی سخت و مضر است. اینجاست که لوکس به کمک ما می آید.

lux-w782

(Visited 47 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.