کدام گوشی ها آپدیت اندروید 7 نوقا را دریافت می کنند

اندروید 7 نوقا یک ورژن رسمی است و  پایه CyanogenMod 14.1 بر اندروید 7.1 نوقا است. اندروید نوقا هنوز روزهای آغازین خود را می گذراند و تمامی تولید کنندگان علاقه دارند در استفاده از این نسخه پیشرو باشند؛ هر چند که احتیاط به علت مشکلات احتمالی لازم است.

در این میان سامسونگ برنامه ریزی کرده تا دسامبر استفاده از نسخه اندروید 7 نوقا را برای مدل های Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6  Galaxy S6 Edge Plusخود عملی نماید.

اما گوگل در این زمینه از سامسونگ جلوتر است و به جز مدل های Nexus5 و Nexus7 تقریبا تمامی مدل های Nexus5x , Nexus6 , Nexus6p , Nexus9 , Pixel C ,Nexus Player نسخه اندروید نوقا 7 را هم اکنون در اختیار دارند و یا بزودی این نسخه را در دسترس خواهند داشت.

HTC نیز در این زمینه دست به عصا حرکت می کند و قول بروزرسانی مدل های HTC One A9 , HTC10 , HTC One M9 خود را در سال آینده داده است.

Sony نیز همانند گوگل در این زمینه پیشرو بوده است و بروزرسانی برخی مدل های خود مانند Xperia X Performance, XZ , Xperia X, X Compact را در دسترس کاربران خود قرار داده و قول بروزرسانی مدل های Xperia Z5/ Z5 Premium / Z5 Compact,Z3 + Z4 tablet , Xperia XA, Ultra را نیز در آینده ای نزدیک داده است.

LG هم نسخه بروز رسانی مدل های G4 , G5 , V10 را در کره در منتشر کرده و قول بروزرسانی این مدل ها برای کاربران سایر کشورهای آسیایی و آمریکا را تا هفته آینده داده است.

Huawei اما مثل همیشه در قول دادن سریع عمل می کند و در اجرا کند است. در صورتی که هنوز وعده بروزرسانی Android O را عملی نکرده قول بروزرسانی Android Nougat  را برای مدلهای Huawei P9 , Huawei P9 Plus , Huawei P9 Lite , Huawei GX8 , Huawei Mate 8 ,  Huawei Mediapad M3 داده است.

(Visited 98 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه در حال حاضر

  1. خیلی خوبه که اندروید نوقا برای نوت ۵ هم میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.